Hledání
      
Online hra dne
Bikini girls memory
Online hry - Bikini girls memory
V této zábavné hře je vaším úkolem spojovat páry holek v bikinách, které jsou stejné. Nejdříve ale musíte kartičky otočit a pamatovat si jejich umístění. Snažíte se použít co nejméně tahů.
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (255391x)
Mahjong (65585x)
Bomberman (56093x)
Connect 2 (40049x)
Gold Miner Vegas (38678x)

zdarma, internetové hry,web hry,
, flash hry ...

Věříme, že naše Vám přinesou spoustu skvělé zábavy.

Pokud se v práci nudíte zahrajte si 100her. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát 100her.
Zahrajte si 100her a nebudete litovat. 100her jsou velmi zajímavé hry online.
100her můžete hrát online nebo si také můžete 100her stáhnout do PC a nemusíte být online.

- nejnovější

V této zábavné hře poznáváte mořskou rybku Freda, který se musí dostat na druhý konec moře. Cestou ale potkává spoustu překážek, které musí překonat a vy mu v tom musíte pomoci. Cestou také musí sbírat perly na které si musí vždy vyskočit, protože nejsou jednoduše v moři, ale visí ve vzduchu. Stáhněte si tuto hru zcela zdarma právě teď!
Přidáno: 16.03.2016  Spuštěno: 361x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 1138 kB
Kategorie: Skákačky

V této zábavné logické hře je vaším úkolem dostat Biffa a Baffa vždy na konec každé úrovně a tím je tak postupně dostat až do cíle. Není to ale jednoduché, v každé úrovni na ně čeká nějaká ta překážka, postupem času i více a musíte zapojit mozek a zařídit, aby každou úroveň dokončili včas a v pořádku. Stáhněte si tuto návykovou hru zcela zdarma právě teď!
Přidáno: 14.03.2016  Spuštěno: 383x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 2260 kB
Kategorie: Logické hry

Project Green Hodnocení:
V této zábavné jednoduché střílečce, která je zároveň i postřehovou hrou díky ději, je vaším úkolem dokončit každou úroveň a tak se dostat do další a další až do konce hry. Každá úroveň je podobná, jen překážky a střelci se liší. Ovládáte postavičku, která musí prokličkovat překážkami až do cíle. Není to ale jednoduché, vše ztěžuje fakt, že jste neustále pod palbou a tak se musíte vyhýbat i střelám. Stáhněte si tuto zábavnou jednoduchou hru a pusťte se do hraní!
Přidáno: 09.03.2016  Spuštěno: 295x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 71 kB
Kategorie: Střílečky

P.O.D. Hodnocení:
Tato hra je novou předělanou verzí známé hry o obraně planety. K dispozici máte stíhačku se zbraněmi, musíte odvrátit útok nepřátel z vesmíru. Hra je rozdělena do několika úrovní a každou ukončíte bojem s lepším protivníkem, než je většina během mise. Hra má více obtížností, každý nejprve začne na jednoduché obtížnosti, kde získá nějaké ty dovednosti a zjistí, jak hra funguje a následně se přesune do střední nebo těžké obtížnosti, kde si parádně zahraje a nedostane nic zadarmo. Stáhněte si tuto zábavnou hru právě teď a pusťte se do hraní!
Přidáno: 07.03.2016  Spuštěno: 315x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 479 kB
Kategorie: Střílečky

Army of Destruction Hodnocení:
V této zábavné akční střílečce je vaším úkolem bránit své město před útokem nepřátelských mimozemšťanů z vesmíru. Hra je rozdělena do patnácti úrovní, máte k dispozici šest druhů zbraní(ne hned samozřejmě). Nově se dají zbraně opravit po každé úrovni, což shledávalo spousta hráčů jako obtížné. Nyní se dají zbraně opravit, postupem hry a putováním příběhem odemykáte zbraně, sbíráte střelivo a získáváte další bonusy, které vám mohou při bránění města před vesmírnou invazí pomoci. Stáhněte si tuto hru právě teď a pusťte se do hraní!
Přidáno: 04.03.2016  Spuštěno: 412x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 2967 kB
Kategorie: Střílečky

Orbular Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem pomocí pádla ovládat míček, který odrážíte proti zdi a tím jí bouráte. Pokud se vám podaří zničit všechny cihly, postoupíte do dalších úrovní. Míček vám nesmí spadnout na zem, protože v tom případě přicházíte o život a jakmile ztratíte tři životy, končíte. Cílem hry je nahrát co nejvyšší score. Stáhněte si tuto zábavnou hru právě teď a pusťte se do práce!
Přidáno: 02.03.2016  Spuštěno: 298x  Staženo: 4x  Platforma: Flash  Velikost: 1691 kB
Kategorie: Deskové hry

Viviparous Dumpling Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem dokončit každou úroveň. Hra je zasazena do matčina lůna a vy ovládáte spermii, která se musí dostat vždy do cíle. Cesta je plná překážek a nebezpečí, kterému se musíte vyhnout, aby jste dokázali zasadit plod existence. Jedná se o velmi návykovou a zábavnou hru, která vás naplno pohltí. Neváhejte a stáhněte si tuto hru zcela zdarma právě teď!
Přidáno: 29.02.2016  Spuštěno: 315x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 856 kB
Kategorie: Skákačky

Ether Cannon Hodnocení:
V této zábavné akční střílečce je vaším úkolem projít celou hrou až do konce. Cestou potkáváte různá plynová monstra, která se vás snaží napadnout a zabít, vy je musíte zneškodnit. Cestou sbíráte různé věci, které by vám mohly pomoci, nacházíte lepší zbraně, náboje, lékárničku atd. Jedná se o klasické zpracování oddychové střílečky, u které nemusíte moc přemýšlet, jen chodíte a střílíte a snažíte se dostat do cíle. Stáhněte si tuto zábavnou hru zcela zdarma právě teď.
Přidáno: 26.02.2016  Spuštěno: 341x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 2688 kB
Kategorie:

Speck Oppression Hodnocení:
V této zábavné hře je vaším úkolem poskládat a pozotvírat jednotlivé teleporty a brány tak, aby jste dokázaly sbírat létající jiskry do kolektorů. Snažíte se pochytat všechny jiskry, nebo co nejvíce z nich, aby jste se dostali do dalších úrovní. Tato hra vyžaduje přemýšlení a správnou strategii, proto neváhejte hlavně ti, kteří mají rádi hry u kterých se musí přemýšlet, a stahujte zcela zdarma právě teď!
Přidáno: 24.02.2016  Spuštěno: 301x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 133 kB
Kategorie: Deskové hry

V této zábavné akční střílečce je vaším úkolem přežít. Hra je rozdělena do několika úrovní z nichž v každé se musíte dostat do cílového místa, ale nejprve musíte zneškodnit a vyřadit všechny nepřátele, kteří by vás mohli zabít a tím by hra pro vás skončila. Hra má několik obtížností, pokud zjistíte, že už je to pro vás moc lehké, není problém si obtížnost zvýšit. Ve hře se také setkáte se spoustou zbraní, které různě nacházíte, také náboje do nic, protože prázdnou pistolí můžete leda tak nepřítele mlátit. Neváhejte a stáhněte si tuto zábavnou akční hru zcela zdarma právě teď!
Přidáno: 22.02.2016  Spuštěno: 392x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 4141 kB
Kategorie: Střílečky

© Copyright 2007 - 2010 Hrani.cz - online hry
kontakt: info@hrani.cz