Hledání
      
Online hra dne
Magic Defender Level Pack
Online hry - Magic Defender Level Pack
V této jednoduché kreslené hře je vaším úkolem uchránit svou základnu před nájezdy nepřátel. K dispozici máte různé typy věží, které stavíte kolem cesty, po které přicházejí. Máte ale omezený rozpočet, proto musíte volit vhodné umístění, aby jste jich postavili co nejvíce. zabitím nepřátel získáváte peníze, za které můžete postavit další věže pro pozdější vlny nepřátel.
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (254540x)
Mahjong (64892x)
Bomberman (55531x)
Connect 2 (39471x)
Gold Miner Vegas (37611x)

zdarma, internetové hry,web hry,
, flash hry ...

Věříme, že naše Vám přinesou spoustu skvělé zábavy.

Pokud se v práci nudíte zahrajte si 100her. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát 100her.
Zahrajte si 100her a nebudete litovat. 100her jsou velmi zajímavé hry online.
100her můžete hrát online nebo si také můžete 100her stáhnout do PC a nemusíte být online.

- nejnovější

L.A. Rex Hodnocení:
Hladový Tyrannosaurus Rex se dostal do Los Angeles. Vy ovládáte Rexe, běháte po ulicích města, ničíte auta, budovy a požíráte lidi. Policie se vás snaží sestřelit, ale to se jim nemůže podařit. Musíte se s nimi vypořádat a snažíte se nahrát co nejvyšší skóre. Cílem hry je ničit a pustošit město, za to máte body.
Přidáno: 24.02.2014  Spuštěno: 524x  Staženo: 1x  Platforma: Flash  Velikost: 4222 kB
Kategorie: Bojové hry

Truck Wars Hodnocení:
V této zábavné závodní hře si vyberete svůj oblíbený stroj a vydáte se do terénu, kde závodíte se soupeři. Tyto soupeře se snažíte během závodu zničit, vyhraje jen ten nejlepší. Pokud se vám podaří vyhrát závod, nebo být druhý či třetí, postoupíte do dalších závodů. Po každém závodě můžete za utržené peníze provést různá vylepšení svého auta, které vám mohou v dalších závodech pomoci. Čím vyšší závody, tím větší obtížnost a lepší soupeři.
Přidáno: 21.02.2014  Spuštěno: 445x  Staženo: 2x  Platforma: Flash  Velikost: 3996 kB
Kategorie: Závodní hry

V této zábavné kreslené závodní hře je vaším úkolem dostat monstertruck do cíle a cestou zničit všechna auta. Zároveň ale musíte dávat pozor na sebe, aby jste auto nepřevrátili a dojeli do cíle v pořádku. Cestou také sbíráte body, kterých musíte mít určitý počet, aby jste se dostali do dalších úrovní a tudíž dalších závodů. Staňte se největším závodníkem všech dob a zničte co nejvíce aut!
Přidáno: 20.02.2014  Spuštěno: 512x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 3675 kB
Kategorie: Závodní hry

Neopede Hodnocení:
V této zábavné vesmírné střílečce je vaším úkolem ovládat vesmírnou loď a sestřelit všechny nepřátele, kteří na vás během každé z úrovní nalétávají. Tito nepřátelé po jejich zničení zanechají v prostoru bomby, které musíte taky zničit, než zničí ony vás. Hra je rozdělena do několika úrovní a misí, které musíte vždy dokončit, aby jste se dostali do úrovní dalších. Cílem hry je dojít co nejdále.
Přidáno: 19.02.2014  Spuštěno: 390x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 9179 kB
Kategorie: Střílečky

Ball Rolling 3 Hodnocení:
V této zábavné fyzikální hře je vaším úkolem dostat míček do sklenice, aby jste se dostali do dalších úrovní. Potíž je v tom, že mezi míčkem a sklenicí je několik nástreh. Vy máte tužku a musíte dokreslit různé plošinky a mosty, přes které se míček dostane, aby došel v pořádku do sklenice. Také musíte vytvořit větší kuličku, nebo jiný obrazec, který spadne na míček a rozpohybuje ho správným směrem. Pokud se vám podaří, dostat míček do skleněné nádoby, postoupíte do dalších úrovní. Cílem hry je postoupit co nejdále.
Přidáno: 18.02.2014  Spuštěno: 378x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 3714 kB
Kategorie: Logické hry

Go Repo Hodnocení:
V této zábavné bojové hře je vaším úkolem splnit každou misi na kterou jste byli odvezeni. K dispozici máte tři postavy z nichž každá umí něco jiného a vy si musíte vždy pečlivě vybrat, jakou postavu zvolíte pro daný úkol v misi tak, aby jste dokázali splnit celou misi a dostat se dále. Cílem hry je projít všechny úrovně a dojít co nejdále.
Přidáno: 17.02.2014  Spuštěno: 397x  Staženo: 4x  Platforma: Flash  Velikost: 5701 kB
Kategorie: Bojové hry

Winter Bubbles Hodnocení:
V této zábavné zimní střílečce je vaším úkolem střílet ke stropu bubliny tak, aby jste dosáhli tří a více stejné barvy, pokud se vám to podaří, tyto bubliny zmizí a vy za to máte body. Postupem času se bubliny u stropu rozrůstají a tak musíte střílet rychle, aby nevyplnili celé hrací pole. Do další úrovně se dostanete, pokud odstraníte bubliny, které obsahují hvězdičky. Nemusíte všechny, ale musíte naplnit pole dole pod hracím oknem. Pokud se vám to podaří, postupujete dále. Cílem hry je dostat se co nejdále.
Přidáno: 14.02.2014  Spuštěno: 405x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 2567 kB
Kategorie: Střílečky

Aquarocket Hodnocení:
V této dobrodružné závodní hře je vaším úkolem v každé úrvni posbírat všechny hvězdy a následně se dostat zpět do startovních bloků a to vše v pořádku a neporušeni. K dispozici máte raketu, kterou ovládáte, ta musí vzlétnout, posbírat hvězdy a vrátit se zpět na místo. Není to vůbec jednoduché, ale o to je to zábavnější a návykovější. Cílem hry je dokončit všechny úrovně. Každá další úroveň se odemkne, jakmile dokončíte úroveň předchozí.
Přidáno: 13.02.2014  Spuštěno: 355x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 543 kB
Kategorie: Závodní hry

V této zábavné hře pro dívky si může vaše dcerka zkusit obléknout panenku barbie podle svých představ. Hra má několik režimů, do jakého stylu se bude panenka oblékat a tak je pouze na fantazii hráče, jak si panenku oblékne, aby se jí co nejvíce líbila.
Přidáno: 12.02.2014  Spuštěno: 425x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 2040 kB
Kategorie: Hry pro dívky

V této zábavné populární deskové hře, která se hraje ve stylu starověké čínské hry mahjong, je vaším úkolem v každé úrovni odstranit všechny dlaždice. Dlaždice odstraníte tak, že spojujete vždy dvě se stejným symbolem. Pokud se vám podaří odstranit všechny dlaždice z hracího pole, postoupíte do dalších úrovní. Každá úroveň je ale také časově omezená a pokud vám vyprší čas, hra končí. Cílem hry je dostat se do co nejvyšší úrovně a nahrát co nejvíce bodů.
Přidáno: 11.02.2014  Spuštěno: 353x  Staženo: 0x  Platforma: Flash  Velikost: 4736 kB
Kategorie: Deskové hry

© Copyright 2007 - 2010 Hrani.cz - online hry
kontakt: info@hrani.cz