Online hra dne
Online hry - RabbitSaveWorld
RabbitSaveWorld
Vyhledávání online her

Hledaný výraz: Bubble shtres

Bubble Shooter 4
Bubble Shooter 4

V této zábavné střílečce je vaším úkolem střílet bubliny různých barev do shluku bublin v horní části hracího pole. Musíte spojovat tři a více bublin stejné barvy, které zmizí a vy za to máte body. Cílem hry je odstranit všechny bubliny dřív, než se posunováním dostanou až dolů. Pokud se vám to podaří, postoupíte do dalších kol, pokud ne, hra končí. Snažíte se nahrát co nejvíce bodů.

Bubble Shooter Level Pack
Bubble Shooter Level Pack

V této zábavné střílečce je vaším úkolem střílet barevné kuličky ke stropu, kde jich už nějaký obrazec je a snažíte se spojování tří a více kuliček stejné barvy vyčistit celou místnost. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní, pokud chybnými kroky naplníte celou místost, hra končí.

Hans vs Franz Bubble
Hans vs Franz Bubble

V této jednoduché střílečce je vaším úkolem střílet barevné koule na strop tak, aby jste vytvořili tři a více koulí stejné barvy v jednom místě. Ty poté zmizí. Cílem hry je v každé úrovni odstranit všechny koule, aby jste se dostali dále. Potíž je v tom, že se strop neustále snižuje a tak si musíte hodně pospíšit, aby jste to zvládli, než vás zavalí.

Bubble Bobble
Bubble Bobble

Klasická skákačka. Vítejte do světa draků a bublin ... Hrajete za malého dráčku a prozkoumáváte různá prostředí.

Bubble Fairy
Bubble Fairy

Ďábel uvěznil Vaši kamarádku v kouzelné bublině. Dostaňte ji zpět do jejího magického světa. Bublina nesmí prsknout.