Hledání
      
Online hra dne
A Rabbit Fable
Online hry - A Rabbit Fable
V této jednoduché strategicko-logické hře je vaším úkolem ovládat králíčka, který musí prozkoumat celý svět, protože v něm chce žít. Musíte kombinovat různé předměty, aby jste se dostali vždy dále.
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256851x)
Mahjong (66803x)
Bomberman (56910x)
Connect 2 (40895x)
Gold Miner Vegas (39441x)
Nejhledanější

Online hry - Sportovní hry

Baví vás sportovní hry? Pokud ano, tak si u nás můžete sportovní hry zahrát. Hrát sportovní hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších sportovních her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si sportovní hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát sportovní hry. Zahrajte si sportovní hry a nebudete litovat. Sportovní hry jsou velmi zajímavé hry online. Sportovní hry můžete hrát online nebo si také můžete sportovní hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.
Střílejte góly a vyhrajte celý turnaj v této skvělé fotbalové hře pro dva hráče.
Přidáno: 07.07.2017  Spuštěno: 418x  Platforma: Flash  Velikost: 3294 kB
Kategorie: Sportovní hry

Hockey Legends Hodnocení:
Hokejové legendy je zábavná hra, která vám umožní hrát proti počítači. Berte mu puky a střílejte góly! Buďte dostatečně rychlý, abyste získal vyšší skóre než váš soupeř, protože je to hra na čas. Hodně štěstí!
Přidáno: 14.06.2017  Spuštěno: 433x  Platforma: Flash  Velikost: 5209 kB
Kategorie: Sportovní hry

Baseball for Clowns Hodnocení:
Henk byl nejlepším hráčem baseballu na světě. Pak byl, ale podveden a podvodem poražen. A teď, když Henk odešel do důchodu, jsou podvodní Jokeři zpátky, aby působili problémy! Pomozte mu porazit je jednou provždy!
Přidáno: 01.06.2017  Spuštěno: 399x  Platforma: HTML 5  Velikost: 0 kB
Kategorie: Sportovní hry

Foot Chinko Hodnocení:
Foot Chinko je nejlepší HTML5 fotbalová hra na webu. Vyzvěte své soupeře v nejslavnějších mezinárodních turnajích ve fotbale. Jste dostatečně obratný, aby jste získal trofeje ve více než 90 zápasech? Vítězem se stanete poté, co se postavíte proti brankáři z Duck of Evil!
Přidáno: 25.05.2017  Spuštěno: 506x  Platforma: HTML 5  Velikost: 0 kB
Kategorie: Sportovní hry

Gravitee Hodnocení:
Pokud máte rádi golf, ale běžně se k němu nedostanete, protože na to nemáte ve svém okolí podmínky, neváhejte a stáhněte si tuto hru, která se golfu velmi dobře podobá a nemusíte se ani hnout z domova. Stačí jen zapnout hru a odpalovat jeden míček za druhým. Pokud si dáte rychlou hru, velmi brzy se naučíte jak hru ovládat. Ale jen ti nejlepší dokážou odemknout bonusy od úrovně 20+ hry. Proto neváhejte, stahujte a zkuste své štěstí v tomto vesmírném simulátoru oblíbené hry.
Přidáno: 12.02.2016  Spuštěno: 726x  Platforma: Flash  Velikost: 449 kB
Kategorie: Sportovní hry

Turtles Battles Hodnocení:
V této zábavné hře pro dva hráče se ocitáte na hřišti, kde každý z hráčů ovládá jednu želvu. Vždy máte pár vteřin na to, aby jste odrazili krunýři bombu na stranu protihráče. Po několika vteřinách bomba vybuchne a pokud je na vaší straně, ztrácíte bod, či dva. Cílem hry je porazit protihráče tak, že ho dostanete až na nulu s body.
Přidáno: 25.03.2014  Spuštěno: 959x  Platforma: Flash  Velikost: 911 kB
Kategorie: Sportovní hry

Soccer Fight Duo Hodnocení:
V této zábavné deskové sportovní hře je vaším úkolem vyhrát každý zápas. Jedná se o deskovou verzi hry fotbal, kde pohybujete brankářem a odrážíte míček, protože se snažíte mu zabránit, aby prošel za vaše záda. Ve hře máte tři režimy hraní. Dva jsou pro jednotlivce a jeden je světový pohár, kde musíte vyhrávat zápasy a tak se dostat ze skupiny až do finále. Cílem hry je vyhrávat.
Přidáno: 30.12.2013  Spuštěno: 1100x  Platforma: Flash  Velikost: 9209 kB
Kategorie: Sportovní hry

Practice Cricket Hodnocení:
V této zábavné hře si můžete zahrát známou hru kriket a natrénovat své nejlepší údery. Poté se přesunete na světový pohár, kde se snažíte porazit všechny soupeře a zvítězit. Cílem je vyhrát všechny zápasy a stát se šampionem. Není to vůbec jednoduché, nejprve musíte dost trénovat a až poté se pustit do živého zápasu.
Přidáno: 10.12.2013  Spuštěno: 1099x  Platforma: Flash  Velikost: 1393 kB
Kategorie: Sportovní hry

Dino Basketball Hodnocení:
V této zábavné kreslené sportovní hře si zahrajete basketbal. Házíte na koš a za správně trefený míč máte body. V každém zápase se snažíte porazit soupeře. Hrát můžete turnaj, nebo jen hráč proti hráči. Cílem hry je vyhrát každý zápas a postoupit co nejdále.
Přidáno: 06.09.2013  Spuštěno: 1104x  Platforma: Flash  Velikost: 6259 kB
Kategorie: Sportovní hry

Zombie Goal Hodnocení:
V této jednoduché sportovní hře je vaším úkolem vystřelit lebku s takovým citem, aby překonala všechny překážky a dostala se až do branky v každé úrovni. Kliknete na lebku a pohybem myši určíte sílu a směr kopu tak, aby jste vstřelili branku, pokud se to podaří, postupujete dále.
Přidáno: 18.04.2013  Spuštěno: 1123x  Platforma: Flash  Velikost: 1880 kB
Kategorie: Sportovní hry

1  2  3  
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz