Hledání
      
Online hra dne
A Rabbit Fable
Online hry - A Rabbit Fable
V této jednoduché strategicko-logické hře je vaším úkolem ovládat králíčka, který musí prozkoumat celý svět, protože v něm chce žít. Musíte kombinovat různé předměty, aby jste se dostali vždy dále.
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256851x)
Mahjong (66803x)
Bomberman (56910x)
Connect 2 (40895x)
Gold Miner Vegas (39441x)
Nejhledanější

Webové hry

Hry na webu

Webové hry jsou v dnešní době na vzestupu, hledá je nejvíce lidí. Důvodem je hlavně jednoduchost a také rychlost v přístupu, protože velká většina her se hraje bez instalace, tudíž nezabere ani minutu času navíc a také nezabírá žádné místo na disku. Velká většina her nepotřebuje ani registraci a tak si může každý hned zahrát. Webových her je v dnešní době velké množství a jsou rozděleny do různých žánrů a je na každém, co si zahrát chce. Jsou webové hry z vesmírného prostředí, z prostředí divokého západu, ze středověku. Jsou akční hry, strategie, sportovní a další a další. Můžete si zahrát na mafiána, nebo virtuálně vlastnit a obhospodařovat svůj obchod či restauraci, nebo jen bezhlavě střílet po nepřátelích a vyhýbat se kulkám od nich. Jsou jich desetitisíce a každý si vybere.

Všechny webové hry se hrají většinou bez registrace pro krátké odreagování a zabití chvíle. Je několik her, které se hrají s registrací, ty trvají nějaký čas, hráč má uložená data a může se ke hře vracet a každá z těchto her má nějaký cíl. Aby hráč cíle dosáhl musí zapojit všechny své síly, nebo když se hraje online, tak se může spojit s ostatními hráči a vytvořit bratrstvo či alinaci, která cíle dosáhne společně. Proto se hry hry dělí na klasické flashové hry, které si hraje člověk sám a pak masivní multiplayerové hry, kde se po registraci dostane hráč do hry, kde s ním hraje desítky někdy i stovky či tisíce dalších hráčů a každý se snaží být nejlepší, hráči se mezi sebou spojují a tvoří aliance. Toto je typ webových her, který je v současné době nejvyhledávanější a jejímž nejznámějším zástupcem je Travian, Shakes&Fidget atd.

Princip hraní těchto multiplayerových her je jednoduchý. Většinou máte nějaké své město(nebo základnu, vesmírnou loď apod.), těžíte suroviny(nebo sbíráte), stavíte budovy a vojáky, se kterými následně napadáte jiné hráče po herním světě, nebo bráníte svou základnu před nájezdy ostatních. Se silnými protihráči jednáte a vytváříte aliance, které bojují mezi sebou a na konci každého herního úseku vybojují společnými silami poslední bitvu a získají něco hmotného (v Travianu je to div světa, který staví hráč za pomoci své aliance potažmo zpřátelených podpůrných aliancí).

Poker Hodnocení:
Hra Poker zcela nový herní zážitek pro hráče. Poker kombinuje strategii, dovednosti a vzrušení z Texas Hold'em s přizpůsobitelnými avatary a svěžím moderním stylem. Zvýšujte sázky, blafujte s nejlepšími a nenechte to na sobě znát! Kupujte exkluzivní položky, posílejte dárky a zvyšujte svou úroveň. Opravdová Texas Hold’em pravidla s novou zápletkou - GoodGame Poker.
Kategorie: Webové hry
Legends of Honor Hodnocení:
Legends of Honor je nová MMO akční strategická hra od Goodgame Studios. Objevujte se svým hrdinou svět a získávejte zkušenosti v bitvách. Postavte zámek a vybudujte silnou armádu. Vytvářejte aliance s ostatními hráči a objevujte svět Legends of Honor.
Kategorie: Webové hry
Big Farm Hodnocení:
Strýček ti zanechal jeho farmu, ale naneštěstí tě čeká spousta práce. Budeš muset použít všechny svoje znalosti a schopnosti na pomoc sousedům, rodině a kamarádům. Je jen na tobě vybudovat perfektní prosperující farmu. Plánuj sadbu, sklízej a starej se o roostliny. Nesmíš zapomenout ani na zvířata na své farmě. A i zaměstnanci farmy musí být šťastni. Vše je jen v tvých rukou.
Kategorie: Webové hry
Lady Popular Hodnocení:
Lady Popular je online hra pro dívky, které milují módu, získávání přátel, nakupování, dekorování a jsou kreativní! Hra nabízí to o co se zajímá každá moderní dívka - módu. Svět nákupů je bez limitů. Existuje zde přes 16 miliónů kombinací oblečení všech typů a značek, hromadu bot, tašek, náramků, náušnic, prstenů a dalšího příslušenství. Barvu každého z nich si můžete vybrat v obchodě.
Kategorie: Webové hry
Empire Hodnocení:
Goodgame Empire je skvělá strategická hra od Goodgame Studios. Stavte hrady, budujte silné armády a bojujte na dynamické mapě světa. Rozdrťte své nepřátele, dobývejte území a staňte se vládcem nejmocnější říše!
Kategorie: Webové hry
Chánové Hodnocení:
Prohlížečová hra Chánové ti dá možnost vrátit se zpět do časů udatných králů, divokých válek a samozřejmě rytířů. Najdete zde mnoho kultur a národností z nichž má každá své unikátní bonusy a jednotky. To dělá hru velmi dynamickou a dává ti možnost mnoha přístupů ke strategii vedení své říše.
Kategorie: Webové hry, Podrobný popis: Detaily o hře
Andromeda Hodnocení:
Andromeda 5 je vlastně 3D vesmírná hra pro vícehráčů, kterou je možné hrát zdarma (MMORPG), je dostupná pro různé platformy (Microsoft Windows, Mac OS, iOS, atd.). Vesmír Andromedy 5 dovoluje každému hráči prožít svůj sen velké hovůdce svého společenství ve vesmíru a také získat renomé u dalších mnoha hráčů z celého světa. Mnozí hráči spolu tvoří koalice a spolupracují a samozřejmě proti jiným bojují.
Kategorie: Webové hry, Podrobný popis: Detaily o hře
Nemexia Hodnocení:
Nemexia je vesmírná prohlížečová strategická hra. Umíte si představit Str Craft ve svém prohlížeči? To přesně Nemexia je! Každý hráč začíná s malou planetou a troškou zdrojů. Poté buduje ekonomiku své říše a armádu. Získání více planet umožňuje hráči být silnější a umožňuje větší možnost spolupráce s dalšími hráči.
Kategorie: Webové hry, Podrobný popis: Detaily o hře
Obchodujte a posilujte ekonomiku. Vytvořte ze svého města mocnou metropoli a braňte ji proti Orkům, skřetům a trolům. Bojujte proti ostatním hráčům nebo tvořte aliance.
Přidáno: 16.8.2014  
Kategorie: Webové hry
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz