Hledání
      
Online hra dne
Mr Cube
Online hry - Mr Cube
V této kreslené hře je vaším úkolem ovládat hlavu, která musí přes plošiny doskákat až nahoru ke dveřím, které se otevřou za předpokladu, že seberete cestou všechny hvězdy. Cestou vás ale mohou přepadnout nepřátelé a vy je převezete tím, že se změníte v hranatou kostku a oni vás nezasáhnou. Musíte doskákat až ke dveřím, kterými se dostanete do dalších úrovní.
Nejhranější
Mahjong
Super Mario (256790x)
Mahjong (66743x)
Bomberman (56868x)
Connect 2 (40833x)
Gold Miner Vegas (39414x)
Nejhledanější

Webové hry

Hry na webu

Webové hry jsou v dnešní době na vzestupu, hledá je nejvíce lidí. Důvodem je hlavně jednoduchost a také rychlost v přístupu, protože velká většina her se hraje bez instalace, tudíž nezabere ani minutu času navíc a také nezabírá žádné místo na disku. Velká většina her nepotřebuje ani registraci a tak si může každý hned zahrát. Webových her je v dnešní době velké množství a jsou rozděleny do různých žánrů a je na každém, co si zahrát chce. Jsou webové hry z vesmírného prostředí, z prostředí divokého západu, ze středověku. Jsou akční hry, strategie, sportovní a další a další. Můžete si zahrát na mafiána, nebo virtuálně vlastnit a obhospodařovat svůj obchod či restauraci, nebo jen bezhlavě střílet po nepřátelích a vyhýbat se kulkám od nich. Jsou jich desetitisíce a každý si vybere.

Všechny webové hry se hrají většinou bez registrace pro krátké odreagování a zabití chvíle. Je několik her, které se hrají s registrací, ty trvají nějaký čas, hráč má uložená data a může se ke hře vracet a každá z těchto her má nějaký cíl. Aby hráč cíle dosáhl musí zapojit všechny své síly, nebo když se hraje online, tak se může spojit s ostatními hráči a vytvořit bratrstvo či alinaci, která cíle dosáhne společně. Proto se hry hry dělí na klasické flashové hry, které si hraje člověk sám a pak masivní multiplayerové hry, kde se po registraci dostane hráč do hry, kde s ním hraje desítky někdy i stovky či tisíce dalších hráčů a každý se snaží být nejlepší, hráči se mezi sebou spojují a tvoří aliance. Toto je typ webových her, který je v současné době nejvyhledávanější a jejímž nejznámějším zástupcem je Travian, Shakes&Fidget atd.

Princip hraní těchto multiplayerových her je jednoduchý. Většinou máte nějaké své město(nebo základnu, vesmírnou loď apod.), těžíte suroviny(nebo sbíráte), stavíte budovy a vojáky, se kterými následně napadáte jiné hráče po herním světě, nebo bráníte svou základnu před nájezdy ostatních. Se silnými protihráči jednáte a vytváříte aliance, které bojují mezi sebou a na konci každého herního úseku vybojují společnými silami poslední bitvu a získají něco hmotného (v Travianu je to div světa, který staví hráč za pomoci své aliance potažmo zpřátelených podpůrných aliancí).

Poker Hodnocení:
Hra Poker zcela nový herní zážitek pro hráče. Poker kombinuje strategii, dovednosti a vzrušení z Texas Hold'em s přizpůsobitelnými avatary a svěžím moderním stylem. Zvýšujte sázky, blafujte s nejlepšími a nenechte to na sobě znát! Kupujte exkluzivní položky, posílejte dárky a zvyšujte svou úroveň. Opravdová Texas Hold’em pravidla s novou zápletkou - GoodGame Poker.
Kategorie: Webové hry
Legends of Honor Hodnocení:
Legends of Honor je nová MMO akční strategická hra od Goodgame Studios. Objevujte se svým hrdinou svět a získávejte zkušenosti v bitvách. Postavte zámek a vybudujte silnou armádu. Vytvářejte aliance s ostatními hráči a objevujte svět Legends of Honor.
Kategorie: Webové hry
Big Farm Hodnocení:
Strýček ti zanechal jeho farmu, ale naneštěstí tě čeká spousta práce. Budeš muset použít všechny svoje znalosti a schopnosti na pomoc sousedům, rodině a kamarádům. Je jen na tobě vybudovat perfektní prosperující farmu. Plánuj sadbu, sklízej a starej se o roostliny. Nesmíš zapomenout ani na zvířata na své farmě. A i zaměstnanci farmy musí být šťastni. Vše je jen v tvých rukou.
Kategorie: Webové hry
Lady Popular Hodnocení:
Lady Popular je online hra pro dívky, které milují módu, získávání přátel, nakupování, dekorování a jsou kreativní! Hra nabízí to o co se zajímá každá moderní dívka - módu. Svět nákupů je bez limitů. Existuje zde přes 16 miliónů kombinací oblečení všech typů a značek, hromadu bot, tašek, náramků, náušnic, prstenů a dalšího příslušenství. Barvu každého z nich si můžete vybrat v obchodě.
Kategorie: Webové hry
Empire Hodnocení:
Goodgame Empire je skvělá strategická hra od Goodgame Studios. Stavte hrady, budujte silné armády a bojujte na dynamické mapě světa. Rozdrťte své nepřátele, dobývejte území a staňte se vládcem nejmocnější říše!
Kategorie: Webové hry
Chánové Hodnocení:
Prohlížečová hra Chánové ti dá možnost vrátit se zpět do časů udatných králů, divokých válek a samozřejmě rytířů. Najdete zde mnoho kultur a národností z nichž má každá své unikátní bonusy a jednotky. To dělá hru velmi dynamickou a dává ti možnost mnoha přístupů ke strategii vedení své říše.
Kategorie: Webové hry, Podrobný popis: Detaily o hře
Andromeda Hodnocení:
Andromeda 5 je vlastně 3D vesmírná hra pro vícehráčů, kterou je možné hrát zdarma (MMORPG), je dostupná pro různé platformy (Microsoft Windows, Mac OS, iOS, atd.). Vesmír Andromedy 5 dovoluje každému hráči prožít svůj sen velké hovůdce svého společenství ve vesmíru a také získat renomé u dalších mnoha hráčů z celého světa. Mnozí hráči spolu tvoří koalice a spolupracují a samozřejmě proti jiným bojují.
Kategorie: Webové hry, Podrobný popis: Detaily o hře
Nemexia Hodnocení:
Nemexia je vesmírná prohlížečová strategická hra. Umíte si představit Str Craft ve svém prohlížeči? To přesně Nemexia je! Každý hráč začíná s malou planetou a troškou zdrojů. Poté buduje ekonomiku své říše a armádu. Získání více planet umožňuje hráči být silnější a umožňuje větší možnost spolupráce s dalšími hráči.
Kategorie: Webové hry, Podrobný popis: Detaily o hře
Obchodujte a posilujte ekonomiku. Vytvořte ze svého města mocnou metropoli a braňte ji proti Orkům, skřetům a trolům. Bojujte proti ostatním hráčům nebo tvořte aliance.
Přidáno: 16.8.2014  
Kategorie: Webové hry
© Copyright 2007 - 2017 Hrani.cz - online hry zdarma
kontakt: info@hrani.cz