Online hra dne
Online hry - Monstre 2
Monstre 2
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Against the deaD
Against the deaD

Život není tak dlouhý jak si myslíme. Detektiv Wilson začíná další bitvu a posílá poskoky ďábla zpět do jejich hrobů. Upíři, zombíci a ninjové. Zaútoč a poraž zlo ...

Bobs Revenge
Bobs Revenge

Spoj se s Bobem a pátrej Černém rytíři. Něco velkého přichází.

Shen Long - The Spirit Dragon
Shen Long - The Spirit Dragon

Hraj za mystického čínského draka a poraž temné duchy dřive než napadnou posvátnou třešeň.

Easter Extinction
Easter Extinction

Veselé Velikonoce všem! Máme však problém. Velikonoce se snaží ukrást Vánoční blesk ...

Headless Havoc
Headless Havoc

Jsi bezhlavý jezdec! Jezdi přes pole a sekej vesničanům hlavy!

Breach
Breach

V této zábavné hře, při jejímž hraní se přesunete o několik desítek let zpět, kde grafika nebyla nic moc, ale požitek ze hry vše plně nahradil, kde jste bezhlavě nemlátili kolem sebe, ale museli jste přemýšlet a tak bylo hry možné dohrát, to vše se vrací zpět v této zábavné postřehové hře. Musíte dokončit všechny úrovně, aby jste se dostali do dalších, úroveň dokončíte tak, že projdete polem překážek, které se s každou další úrovní zvyšují. Máte tu zelené viry, které skoro nic nedělají, pak červené, které jsou neproniknutelné, při třetí úrovni se body, kterým se musíte vyhnout pohybují, při čtvrté úrovni se pohybují rychleji a při páté úrovni i explodují a tak vás mohou zasáhnout. Stáhněte si tuto zábavnou hru právě teď a pusťte se do hraní!

Ancient Origins{flying fish}
Ancient Origins{flying fish}

V této zábavné hře poznáváte mořskou rybku Freda, který se musí dostat na druhý konec moře. Cestou ale potkává spoustu překážek, které musí překonat a vy mu v tom musíte pomoci. Cestou také musí sbírat perly na které si musí vždy vyskočit, protože nejsou jednoduše v moři, ale visí ve vzduchu. Stáhněte si tuto hru zcela zdarma právě teď!

Biff and Baff - Rolling
Biff and Baff - Rolling

V této zábavné logické hře je vaším úkolem dostat Biffa a Baffa vždy na konec každé úrovně a tím je tak postupně dostat až do cíle. Není to ale jednoduché, v každé úrovni na ně čeká nějaká ta překážka, postupem času i více a musíte zapojit mozek a zařídit, aby každou úroveň dokončili včas a v pořádku. Stáhněte si tuto návykovou hru zcela zdarma právě teď!

Project Green
Project Green

V této zábavné jednoduché střílečce, která je zároveň i postřehovou hrou díky ději, je vaším úkolem dokončit každou úroveň a tak se dostat do další a další až do konce hry. Každá úroveň je podobná, jen překážky a střelci se liší. Ovládáte postavičku, která musí prokličkovat překážkami až do cíle. Není to ale jednoduché, vše ztěžuje fakt, že jste neustále pod palbou a tak se musíte vyhýbat i střelám. Stáhněte si tuto zábavnou jednoduchou hru a pusťte se do hraní!

P.O.D.
P.O.D.

Tato hra je novou předělanou verzí známé hry o obraně planety. K dispozici máte stíhačku se zbraněmi, musíte odvrátit útok nepřátel z vesmíru. Hra je rozdělena do několika úrovní a každou ukončíte bojem s lepším protivníkem, než je většina během mise. Hra má více obtížností, každý nejprve začne na jednoduché obtížnosti, kde získá nějaké ty dovednosti a zjistí, jak hra funguje a následně se přesune do střední nebo těžké obtížnosti, kde si parádně zahraje a nedostane nic zadarmo. Stáhněte si tuto zábavnou hru právě teď a pusťte se do hraní!