Online hra dne
Online hry - Bikini Girls 5 Memory
Bikini Girls 5 Memory
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Frogger
Frogger

Dostaňte žabáka na druhou stranu silnice živého ...

Forest Challenge 2
Forest Challenge 2

Chcete si zahrát minigolf? Máte příležitost. Dohrajte všech 18 jamek s co nejmenším počtem odpalů... Doporučený počet odpalů ke každé jamce je uveden na tubulce s názvem PAR.

Tanks V2
Tanks V2

Velmi propracovaná válečná hra s různými terény, spoustou zbraní a vylepšení. Nyní s mnohem lepší umělou inteligencí. Zahrajte si ve dvou nebo proti počítači.

Mini Pool 2
Mini Pool 2

Vylepšené pokračování prvního dílu. Opět je tu kulečník s různými variacemi rozmístění koulí. A Vy musíte všechny koule v časovém limitu nasázet do děr.

Mini Pool
Mini Pool

Kulečník s různými variacemi rozmístění koulí. Všechny koule musíte v časovém limitu nasázet do děr.

Fly Plane
Fly Plane

Cílem je doletět co nejdále a sbírat červené body umístěné cestou. Zde si ověříte své reflexy.

Flash Mine Sweeper
Flash Mine Sweeper

Remake klasické hry Hledání min. Snažte se najít všechny miny na herním poli.

Flash Ludo
Flash Ludo

Ludo je odvozené ze starověké idiánské hry Pachisi. Král Akhbar jej hrál s otrokyněmi již v 16-tém století. My pro Vás otrokyně nemáme, ale můžete si zahrát Člověče nezlob se...

Fish Eat Fish
Fish Eat Fish

Chytejte ryby. Okolo skupiny ryb stejných barev nakreslete kružnici a stane se z nich jedna velká ryba. Do dalšího kola postoupíte, když ve vodě zbývá vždy jedna ryba od každé barvy.

Crashdown
Crashdown

Cílem hry je klikat na skupiny stejně zbarvených kostiček, které pak mizí. Musí zmizet dříve než se dostanou nahoru.