Online hra dne
Online hry - Parking Mania
Parking Mania
Box

You Have One Box
You Have One Box

V této zábavné logické hře je vaším úkolem posouvat myší krabici tak, aby jste postavičce uvolnili cestu za únikem z každé úrovně. Musíte krabici přesunout na správné místo, aby jste stiskli tlačítko a otevřeli část průchodu a postupně tak otevřeli všechny a postavička prošla až k východu. Následně musíte k východu dostat taky krabici. Čím vyšší úroveň, tím složitější hra je, ale o to zábavnější.

Furry Fighter
Furry Fighter

V této zábavné bojové hře si vyberete svého kocoura, dáte mu jméno a do začátku mu dáte nějaké dovednosti a následně skáčete do světa wrestlingu a boje, kde musíte zápasit a vydělávat peníze na další vylepšení.

Slice the Box
Slice the Box

V této zábavné hře se ocitáte v domě, kde malý chlapec zůstal sám. Docela se nudí a tak pátrá po domě, čím by se zabavil. Až dorazí do garáže, kde mu padnou do oka desky, které by mohl rozřezat. Proto bere pilku a snaží se řezat přesně podle vzorů, jak je to na dřevěných deskách předpřipraveno.

Box It! 2
Box It! 2

V této zábavné hře na vás v každé z úrovní čekají bedny, které musíte přesunout na jejich místo. Z počátku se to zdá jednoduché, ale v pozdějších úrovních budete muset zapojit mozek, aby jste postoupili do dalších úrovní.

Box Racers
Box Racers

Intergalaktické závody krabic jsou zde. Vyberte tu nejrychlejší závodní krabici a pusťte se do závodu. Dokážete vyhrát?

Muay Thai
Muay Thai

Tohle je bojová hra pocházející z Thajska. Zvítězíte nebo ... ?