Online hra dne
Online hry - Mumbai Metro Parking
Mumbai Metro Parking
Vyhledávání online her

Hledaný výraz: rpg

Not In my Dungeon!
Not In my Dungeon!

V této zábavné střílečce je vaším úkolem dostat se do co nejvyšší úrovně. Dokončení každé úrovně je celkem náročné. Musíte se zamyslet jak správně vrhnout kamenou koulí, aby jste dostali příšery do bodců a tím je zabili. Pokud se vám to podaří, postoupíte do dalších úrovní, pokud ne, hra končí. V každé úrovni máte pouze omezený počet hodů a tak musíte pečlivě mířit a přemýšlet, jak to udělat, aby jste se dostali dále.

Jewels Hero
Jewels Hero

V této zábavné bojové hře je vaším úkolem spojovat klenoty do řad tří a více stejného typu podle toho, jaký výpad chcete provést, jsou klenoty, které znamenají útok, další, které znamenají obranu, doplnění životů či many. Podle toho co potřebujete provést, aby jste zvládli zvítězit v souboji si musíte najít potřebné klenoty. Cílem hry je porazit každého soupeře a dostat se co nejdále.

Spellcreepers Prelude
Spellcreepers Prelude

V této zábavné strategické hře je vaším úkolem v hracím poli spojit tři a více buňěk se stejným obrázkem, aby jste to co je na obrázku provedli ve skutečnosti. Tudíž jestli chcete na soupeře zaútočit, musíte spojit tři a více útočných kouzel, pokud se chcete bránit, tak obranné, nebo obnovit životy, tak obnovovací. Během počátku hry vás provází interatktivní nápověda, která jde ale vypnout, ale hodí se.

Hands of War 3
Hands of War 3

V této jednoduché strategické RPG hře je vaším úkolem ovládat svého hrdinu, plnit jednotlivé úkoly, které vám jsou zadány a tím získat zkušenosti a díky nim vaše postava roste, získává další dovednosti a může se stát nejlepším na světě. Cílem hry je boj proti zlu, které vás mimo město potkává na každém kroku.

Yan Loong Legend 3 : Double Swallow
Yan Loong Legend 3 : Double Swallow

V této bojové hře je vaším úkolem plnit jednotlivé mise v úrovních a dostat se či probojovat k hlavnímu šéfovi a toho porazit. K dispozici máte zbraně a také kouzla k poražení nepřátel. Jednoduché ovládání a pěkná hratelnost vás přikovají k PC.

Legend of Pandora
Legend of Pandora

Zahrajte si tuto zábavnou kreslenou akční RPG hru, ve které vaše postavička musí plnit úkoly, které jsou jí zadávány a tím získává zkušenosti a roste. Při splnění každé úrovně můžete vylepšit vaše vlastnosti, aby jste byli v boji ještě udatnější.

King's Island
King's Island

Určitě neuděláte chybu, když si zahrajete tuto skvělou rpg hru. Čeká vás napínavý příběh a mnoho tajemství na ostrově plném nebezpečí. Zjistěte pravdu ...