Online hra dne
Online hry - Kitchen Defence (Chinese)
Kitchen Defence (Chinese)
Online hry online - Deskové hry

Baví vás deskové hry? Pokud ano, tak si u nás můžete deskové hry zahrát. Hrát deskové hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších deskových her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si deskové hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát deskové hry. Zahrajte si deskové hry a nebudete litovat. Deskové hry jsou velmi zajímavé hry online. Deskové hry můžete hrát online nebo si také můžete deskové hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Cubles
Cubles

V této jednoduché kreslené spojovací hře je vaším úkolem hledat čtverce, které budou mít v rozích čtverečky stejné barvy. Klikáte na čtverce úhlopříčně a tím je vytvoříte a máte za to body. Čím více bodů, tím rychleji postoupíte do dalších úrovní. Hra má dva režimy, první je na postup úrovněmi, druhý na čas.

Dig Deeper
Dig Deeper

V této jednoduché hře je vaším úkolem klikat na bloky barevných kostek, kterých je tři a více a tím je odstraňovat. Odstranit se snažíte ty kostky, které jsou před postavičkou, protože se snažíte, aby se nedostala mimo obrazovku. Celé pole se pohybuje doleva a nahoru, takže musíte odstranit kostky vhodně tak, aby se postavička pohybovala doprava a dolů a zůstala v hracím poli co nejdéle. Jakmile se dostane vedle, hra končí.

Tangramz
Tangramz

V této zábavné deskové hře je vaším úkolem v každé úrovni poskládat geometrické předměty co nejrychleji do předem daného obrysu tak, aby vám nezbyl ani jeden dílek.

Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgililer Günü Hediyesi

V této hře si můžete virtuálně prožít valentýna a připravit pro svou lásku nějakou tu sladkost a také kytici a přání. Máte na výběr mezi mužem a ženou a snažíte se zdekorovat valentýnku co nejlépe.

Spectral Serpent
Spectral Serpent

V této jednoduché hře ovládáte hada, který se pohybuje v hracím poli a sbírá barevné kuličky, aby se nakrmil. Had ale nesmí sebrat barvu, kterou aktuálně má. To znamená, že pokud je zelený, nesmí sníst zelenou kuličku, pokud je modrý, tak modrou. Jinak hra končí. Musíte ale také včas sníst kuličky, jinak zase had umře hlady. Proto rychle sbírejte správné barvy, aby jste nahráli co nejvyšší skóre.

Smart Balls
Smart Balls

V této jednoduché hře s balónky je vaším úkolem postupně házet balónky do hracího pole tak, aby jste vytvořili řadu čtyř balónků své barvy a tím porazili soupeře. Není to klasická hra s piškvorky, kdy si dáváte kolečko nebo křížek na kterékoliv místo, zde platí fyzikální zákony a míček zapadne vždycky až na nejnižší místo, kam to jde.

Gem Hoarder
Gem Hoarder

V této zábavné hře je vaším úkolem spojovat barevné kostky do bloků tří a více, aby jste je odstranili z hracího pole. Jedná se obodobu známé hry tetris, která ale spočívá v tom, že jednotlivé předem dané kostky visí ve vzduchu a kostky, které padají z nebe se nemohou otáčet, proto musíte pečlivě promyslet, kam je umístíte, aby se vám podařilo kostky dané odstranit a postoupili jste o další úroveň.

Arkain Defender
Arkain Defender

V této zábavné hře je vaším úkolem odrážet míčky a tak bránit svůj štít a přitom rozbít radiační stanice, aby jste se dostali do dalších úrovní. Dělo střílí různě míčky, které musíte odrážet a snažíte se rozbít radiační stanice, aby jste zneškodnili soupeře a dostali se dále.

Curve Drawer
Curve Drawer

V této relaxační hře je vaším úkolem obtáhnout červenou linku, která se vám v každé úrovni objeví na obrazovce. Musíte pohybovat černými puntíky tak, aby jste obtáhli červenou linku. Musíte dosáhnout určitého procenta kopírování této linky, aby jste se dostali do dalších úrovní.

Pyramid Rapid Solitaire
Pyramid Rapid Solitaire

V této zábavné karetní hře je vaším úkolem postupně skládat vzestupně a sestupně karty jak mají jít za sebou a tak odstranit všechny karty z hracího pole. Pokud nemáte už žádnou kartu, která navazuje, můžete použít kartu z balíčku, nebo žolíka, na kterého můžete dát jakoukoliv kartá. Hodně štěstí!