Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Lucky Looter
Lucky Looter

Buď rychlý a záludný a ukradni toho co nejvíce. Dávej si pozor na hlídky a staň se králem zlodějů!

Car Eats Car: Sea Adventure
Car Eats Car: Sea Adventure

V dalším díle Car Eats Car Sea Adventure je připraveno mořské dobrodružství. Budete potřebovat dobré řidičské dovednosti a rychlost. Staňte se automobilovým magnátem, upgradujte auta a bojujte proti policejním autům! Připravte se na spoustu šílených závodů.

Stickman Maverick : Bad Boys Killer
Stickman Maverick : Bad Boys Killer

Jste dokonalý voják a vaším úkolem je zabít všechny zloduchy. K dosažení vašeho cíle budete mít přístup ke spoustě zbraní, novým postavám, mechanizaci a dalším úžasným zbraním hromadného ničení! Dokážete zlikvidovat všechny zloduchy? Zabijte padouchy nebo zemřete!

Family Relics
Family Relics

Vítejte na statku Parsley, který se nachází v krásné a odlehlé oblasti Willow Hills! Zdědil jste ho po svém strýci a je celý Váš. Vyčistěte a vybudujte si farmu, pěstujte plodiny a starejte se o zvířata. Nenechte se však zmást životem na venkovské farmě, protože život ve Willow Hills není obyčejný. Dochází zde k záhadným událostem a šeptá o vzácných relikvích rodiny Parsleyů. Zažijte toto zvláštní dobrodružství ještě dnes!

Five Nations
Five Nations

Five Nations je real-time sci-fi strategická hra pro PC a prohlížeč. Připravte se na vesmírné souboje, budování a výrobu. Hrát se dá v singleplayer nebo multiplayer módu.

Phase 10
Phase 10

Dokončete fázi v nejnovější hře inspirované hrou od tvůrců UNO! Čeká vás mnoho levelů. Kompletujte karty a odhoďte je dříve než protihráči.

Adam and Eve GO
Adam and Eve GO

Pomozte Adamovi na cestě za Evou a jejich domovem. A nezapomeňte Evě donést červenou květinu.

City Stunts
City Stunts

Vyberte si jeden z mnoha sporťáků a prohánějte se městem. Předveďte nejodvážnější kaskadérské kousky na připravených rampách, skákejte přes domy nebo na nich zkuste zastavit. Město je jen vaše.

GUN NIGHT.IO
GUN NIGHT.IO

V této multiplayerové hře máte jen jeden úkol. Postřílet všechny své soupeře. Sbírejte náboje a nenechte nikoho uniknout ...

Off road 4X4 Jeep Racing Xtreme 3D
Off road 4X4 Jeep Racing Xtreme 3D

Nasedněte do svého 4x4 SUV a vydejte se na extrémní jízdu džunglí.