Online hra dne
Online hry - Bripitol
Bripitol
Online hry online - Postřehové hry

Baví vás postřehové hry? Pokud ano, tak si u nás můžete postřehové hry zahrát. Hrát postřehové hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších postřehových her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si postřehové hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát postřehové hry. Zahrajte si postřehové hry a nebudete litovat. Postřehové hry jsou velmi zajímavé hry online. Postřehové hry můžete hrát online nebo si také můžete postřehové hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Storm Saws
Storm Saws

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem přežít co nejdále. Ocitáte se na jednom plácku na který se ze všech stran řítí pilové kotouče, které vás nesmí zasáhnout. Běží čas, který je zároveň vaším skóre. Snažíte se dosáhnout co nejvyššího skóre tak, že uhýbáte před pilami co nejdéle.

Monster Eats Food
Monster Eats Food

V této zábavné hře pro jednoho nebo dva hráče je vaším úkolem prokázat svůj postřeh. Vyberete si zvíře, které chcete ovládat, to se postaví na startovní čáru a pokud se objeví zralé dobré ovoce, musíte stisknout klávesu a vystartovat po něm, aby jste ho získali dříve, než soupeř. Cílem hry je získat plný počet bodů než soupeř a postoupit tak do dalších zápasů.

gAstro Cat
gAstro Cat

V této zábavné postřehové hře je vaším úkolem ovládat kosmickou loď, na kterou je připevněná kočka, která má hlad. Musíte pohybovat lodí tak, aby se kočka dostala k jídlu, které se volně pohybuje vesmírem. Musíte ale dávat velký pozor na různé úlomky a asteroidy, které mohou vás i kočku zahubit. Cílem hry je sebrat co nejvíce jídla, aby byla kočka sytá.

Haste Makes Waste
Haste Makes Waste

V této dynamické hře je vaším úkolem vystřelit želvu, nebo spíš odrazit tak, aby doletěla co nejdále a cestou omráčila co nejvíce zajíčků. Podle toho jak daleko doletíte získáte body, které můžete po každé úrovni proměnit v různá vylepšení, která vám pomohou dosáhnout lepších výsledků.

Wonder Rocket
Wonder Rocket

V této zábavné hře se dostáváte na start raketoplánu, který se uskuteční. Jenže ten se nepovede, spadne do vody a tak to zkouší znovu a znovu. Aby se udržel ve vzduchu, musí raketa posbírat balónky a další bonusové předměty, které doplní palivo a tak raketa doletí dále. Za každý metr doletu máte body, které můžete proměnit ve vylepšení. Pokud se vám podaří doletět až do cíle, postupujete do dalších úrovní.

Furious Moles
Furious Moles

V této zábavné hře s krtky je vaším úkolem zakrýt každého krtka, který vyleze na povrch, aby jste se ho zbavili z vaší zahrady. Krtci vylézají a pokud se vám nepodaří je zakrýt, tak přicházíte o život a pak hra končí.

Pulpo Fiesta
Pulpo Fiesta

V této jednoduché zábavné hře si potrénujete mozek a různé další dovednosti, jako důvtip, postřeh a počty. Velmi návyková hra, která je rozložena do menších miniher, ve kterých získáváte body, které se na konci sečtou.

Autumn Walk
Autumn Walk

V této jednoduché kreslené hře jdete se svým psem na procházku, na které potkáváte různé další lidi se psi a vy musíte zvládnout toho svého na vodítku. Z ničeho nic se může rozběhnout, nebo naopak nechce nikam jít a vy ho musíte zatáhnout. Nesmíte se nechat strhnout, jinak hra končí.

sushi ninja
sushi ninja

V této hře musíte ukázat své dovednosti s nožem či mečem. Musíte dokázat, že jste mistrem v přípravě sushi! Do vzduchu se vyhazují různé ingredience k sushi a vy je musíte přeseknout. Ale pozor, nevyhazují se jen jedlé věci, které do sushi patří, ale také jedovaté věci, které tam nepatří, ty nesmíte přeseknout.

Dry Cleaner Pikin
Dry Cleaner Pikin

V této kreslené hře potrénujete váš postřeh. Musíte praskat bubliny, ze kterých se stávají menší bubliny, za které máte více bodů, ale pohybují se a tak se nesnadno praskají. Je jen na vás a vašem postřehu a umění, kolik bodů stihnete nahrát.