Online hra dne
Online hry - Carl the Chameleon
Carl the Chameleon
Online hry online - Skákačky

Baví vás skákačky? Pokud ano, tak si u nás můžete skákačky zahrát. Hrát skákačky vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších skákaček.Pokud se v práci nudíte zahrajte si skákačky. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát skákačky.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Parkour Rooftop
Parkour Rooftop

Skákejte ze střechy na střechu a užívejte si pocit volnosti.

Jetpack Joyride
Jetpack Joyride

Pomozte Barrymu porazit vědce a dostat se až na konec laboratoře. Čeká vás spousta kostýmů a šílených vozítek. Tak na nic již nečekejte a hrajte.

Hanger 2 HTML5
Hanger 2 HTML5

Hanger je zpět! Šplhejte jako Spiderman v této hře s úžasnou fyzikou. Buďte ale opatrní, abyste neztratili mnoho částí svého těla. Vyhněte se nebezpečí, jako jsou pily a sbírejte mince, abyste odemkli a upgradovali své postavy.

Princ z Persie
Princ z Persie

Zavzpomínejte na staré časy a zahrajte si Prince z Persie online.

Brave Elf
Brave Elf

V této hře se stanete Elfím lukostřelcem. Čeká vás krásném dobrodružství, kde musíte bojovat se zlými skřítky ... Snažte se nebít zabit, sbírejte mince, abyste odemkli upgrady. Bez nich nebudete moci hru dokončit! Užijte si hru!

Badland
Badland

BADLAND je oceňovaná akční dobrodružná plošinovka. Ocitnete se v nádherném lese plném různých obyvatel, stromů a květin. Přestože se zdá, že les je jako z krásné pohádky, je tam něco hrozně špatného. Hráč ovládá jednoho z lesních obyvatel, aby zjistil, co se děje. Čeká vás neuvěřitelné množství pastí a překážek na cestě.

Ancient Origins{flying fish}
Ancient Origins{flying fish}

V této zábavné hře poznáváte mořskou rybku Freda, který se musí dostat na druhý konec moře. Cestou ale potkává spoustu překážek, které musí překonat a vy mu v tom musíte pomoci. Cestou také musí sbírat perly na které si musí vždy vyskočit, protože nejsou jednoduše v moři, ale visí ve vzduchu. Stáhněte si tuto hru zcela zdarma právě teď!

Viviparous Dumpling
Viviparous Dumpling

V této zábavné hře je vaším úkolem dokončit každou úroveň. Hra je zasazena do matčina lůna a vy ovládáte spermii, která se musí dostat vždy do cíle. Cesta je plná překážek a nebezpečí, kterému se musíte vyhnout, aby jste dokázali zasadit plod existence. Jedná se o velmi návykovou a zábavnou hru, která vás naplno pohltí. Neváhejte a stáhněte si tuto hru zcela zdarma právě teď!

Fold
Fold

V této zábavné skákačce je vaším úkolem dostat se vždy v každé úrovni až na konec a tak proplout do dalších úrovní. Jedná se o pěkně zpracovanou logickou hru u které budete muset zapojit svůj mozek, aby jste dokázali dokončit všechny úrovně. Není to jednoduché, ale o to je to zábavnější a přiková vás to k počítači na dlouhé hodiny. Cílem hry je dostat se až do konce. Stáhněte si tuto hru právě teď a pusťte se do hraní!

Squirrel Ninja
Squirrel Ninja

V této zábavné hře ovládáte ninja veverku, která po zjištění, že se zaplavuje její rodný les, musí odskákat do bezpečí. A tak se vydává na dlouhou a nebezpečnou cestu. Musí skákat z větve na větev. V místech, kde se zdá být mělká voda a bezpečno může vodu přebrodit, ale spíše se pohybovat raději ve větvích. Takto se snaží přeskákat až do bezpečí. Hra je rozdělena do několika úrovní a dokončení každé úrovně vás posune dál. Vždy musíte doskákat do cílového místa.