Online hra dne
Online hry - RabbitSaveWorld
RabbitSaveWorld
Online hry online

Naleznete zde farmářské hry zdarma a hry online zdarma. Někteří lidé online hry zdarma nazývají jako internetové hry, flash hry nebo web hry, ale jedná se o online hry zdarma. Na našich stránkách pro vás máme také připraveny hry online zdarma a superhry. Zajímavé je zahrát si také 1000 her, stejně tak jako 1000 her zdarma a hry zdarma nebo dokonce jiné online hry zdarma ...
Pokud nechcete hrát online hry, vyzkoušejte farmářské hry. Filmy pak můžete sledovat online v prohlížeči, stahovat nebo zakoupit na DVD. Další hry online naleznete na herním portálu Herní. Ještě jednou přejeme příjemné chvíle při hraní na našem webu. Víte o nějaké hře, kterou jste tu nenašli? Napište nám na náš e-mail a my se pokusíme přidat hru na tento portál. Kromě farmářských her na našem webu hrani.cz naleznete i spoustu dalších online her.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

BallBalance
BallBalance

Házejte míče na balanční desku. Nezapomeňte, že každý míč něco váží a bude desku nakláňet. Snažte se ji udržet vyrovnanou a poskládat za sebou vždy tři míčky stejné barvy.

Galactic Dodgeball
Galactic Dodgeball

Otáčíte zemí, aby jste se vyhnuli planetkám, které na vás letí. Planetky jsou přitahovány pomocí gravitace. Musíte je dostat na oběžnou dráhu a zničit je. Střílíte do vesmíru.

Jumpcat
Jumpcat

Hra, která je rychlá a kde je důležité umět rychle skákat. Musíte se umět vyhnout stromům, skálám, vrtulníkům a raketám, které na Vás nalétávají.

GhostBall
GhostBall

Pomocí šipek posunujete míčem. Nesmíte se nechat srazit mimo obrazovku.

Saboteur
Saboteur

Koušeš strážím do krku, vyhýbáš se kamerám.

Shape-a-licious
Shape-a-licious

Sbírejte, spojujte a ničte ...

LineDodger
LineDodger

Uhýbáš se čarám a sbíráš hvězdy, než se vypnou světla. Udělej to co nejrychleji, aby jsi získal co nejvíce bodů.

Protector
Protector

Vyzkoušejte tuto obrannou strategii od níž se nebudete moci odtrhnout.

Grey Life
Grey Life

Procházíš řadou nebezpečí jako jsou doly, lasery a rakety zatímco otevíráte brány k dalším levelům.

cut!
cut!

Sekání trávy nikdy nebylo tak zábavné ...