Online hra dne
Online hry - Gangster vs Zombie II
Gangster vs Zombie II
Online hry online - Logické hry

Baví vás logické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete logické hry zahrát. Hrát logické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších logických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si logické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát logické hry. Zahrajte si logické hry a nebudete litovat. Logické hry jsou velmi zajímavé hry online. Logické hry můžete hrát online nebo si také můžete logické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Dibbles 4: A Christmas Crisis
Dibbles 4: A Christmas Crisis

Dnes vám přinášíme další díl známé logické hry s Diblíky, ve které je vaším úkolem postavit logicky předem dané věci tak, aby se z jednotlivých diblíků stal most, nebo se naučili přeskakovat překážky a tak se jejich král, který jde poslední v každé vlně dostal až do cílového místa.

Lost Probe
Lost Probe

V této zábavné hře je vaším úkolem otáčet zemí tak, aby se koule dostala v pořádku od začátku až do konce a cestou posbírala všechny, nebo co nejvíce hvězdiček. Z počátku se to zdá jednoduché, ale v dalších úrovních se přesvědčíte, že tomu tak opravdu není.

Fluffy Steel
Fluffy Steel

V této zábavné hře musíte najít správnou cestu, cestou zabít všechna monstra a tím si otevřít portál do další úrovně. Takhle se to zdá jednoduché, ale jednoduché to rozhodně není, protože když skočíte, tak se během cesty už nezastavíte, zastavíte se až o zeď či blok, od kterého se následně zase musíte odrazit. Proto musíte velmi pečlivě volit směr a přemýšlet.

Infectonator 2
Infectonator 2

V této zábavné hře musíte roznášet infekci až zaplaví celý svět. Ovládáte virusovou bombu, kterou musíte vhodně nechat vybuchnout, aby v každé úrovni nakazila potřebný počet lidí.

RabbitSaveWorld
RabbitSaveWorld

V této zábavné hře je vaším cílem v každé úrovni nakrmit králíčka. Není to ale jednoduché, jak se zdá, krmivo pro králíka ja odděleno a vy musíte vhodně prořezat překážky, aby se ke králíkovi dostalo. Hra sice není jednoduchá, zato je velmi návyková a zábavná.

Bikini Girls 2 Slide Puzzle
Bikini Girls 2 Slide Puzzle

V této zábavné, lehce erotické hře budete odhalovat dívky a pokocháte se pohledem na jejich krásná těla. Cílem hry je otáčet jednotlivé kartičky a hledat vždy dvě stejné dívky.

Box It! 2
Box It! 2

V této zábavné hře na vás v každé z úrovní čekají bedny, které musíte přesunout na jejich místo. Z počátku se to zdá jednoduché, ale v pozdějších úrovních budete muset zapojit mozek, aby jste postoupili do dalších úrovní.

Oh, My Candy! Players Pack
Oh, My Candy! Players Pack

V této zábavné hře musíte vždy v každé úrovni dostat sladkost k boborovi, který jí slupne a vy se dostanete do další úrovně. Ovládáte hru pouze myší.

Meeblings Player Pack 1
Meeblings Player Pack 1

V této zábavné hře musíte zapojit své logické uvažování a pomocí modrého zvířátka způsobit řetězovou rekci a dosáhnout potřebného počtu pádů.

Mathematical Mining Moles
Mathematical Mining Moles

Zábavná hra s matematikou zápletkou. Desítkové a časové sčítání, řešení matematických problémů, plynulé animace a 3 hvězdičkový systém hodnocení v každé úrovni. Ideální pro hráče, kteří mají rádi matematiku, počítání a napětí.