Online hra dne
Online hry - Monstre 2
Monstre 2
Online hry online - Logické hry

Baví vás logické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete logické hry zahrát. Hrát logické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších logických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si logické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát logické hry. Zahrajte si logické hry a nebudete litovat. Logické hry jsou velmi zajímavé hry online. Logické hry můžete hrát online nebo si také můžete logické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Satellite Landing
Satellite Landing

V této fyzikální hře je vaším úkolem odebírat geometrické předměty z hracího pole tak, aby raketa přistála na pevné zemi a nespadla do vody. Je to náročné a málokdy se vám podaří dokončit úroveň na první pokus, ale o to je to zábavnější.

Renga Samurai
Renga Samurai

V této jednoduché logické hře je vaším úkolem potrápit svůj mozek s geometrickými tvary. Na začátku každé úrovně máte předem daný geometrický podklad, do kterého musíte nasekat hroudu z hlíny, aby nezbyl ani kousek a trefili jste se co nejlépe. Problém je v tom, že máte omezený počet seků, tudíž nemůžete hroudu rozsekat na malé kousíčky a naskládat, ale musíte přemýšlet , jak nejlépe jí rozdělit, aby padla přesně do daného vzorce.

Hex
Hex

V této zábavné hře je vaším úkolem otáčet kostkami tak, aby se sešly stejné barvy ve všech kostkách. Musíte vhodně kombinovat a otáčet, aby jste toho dosáhli v pozdějších úrovních, kde je více kostek. Každá úroveň má řešení.

Nomnom Numbers
Nomnom Numbers

V této zábavné hře musíte počítat, násobit, sčítat a řešit další matematické problémy, které následně můžete porovnat s hráči celého světa a vidět tak, jak na tom jste. Za každou správnou odpověď krmíte kočku, za každou špatnou odpověď může být svržena bomba na vás.

Car Gem Adventure
Car Gem Adventure

V této krásně zpracované logické hře je vaším úkolem připravit cestu pro auto tak, aby jí zdárně projelo. Musíte klikat na předměty, odstranit překážky, připravit volnou cestu pro auto, které následně projede každou úrovní a sebere klenoty a tím se dostane dále.

Elf Story
Elf Story

V této jednoduché kreslené hře je vaším úkolem ovládat mladého elfa, který se ocitá v pokoji, ve kterém musí odkrývat předměty, které má předepsané, aby je nalezl a tím se postupně dostává do dalších úrovní. V některých musíte také bojovat s nepřáteli. Vše ovládáte myší.

Paradoxical Elements
Paradoxical Elements

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem nalézt cestu pro kapku až k ohni, aby oheň uhasila. Pokud se vám to podaří, postupujete dále, pokud ne, tak máte možnost spustit úroveň znovu, dokud se vám to nepodaří.

Happy Square Blocks
Happy Square Blocks

Toto je hra, která otestuje vaší kreativitu a myšlení. Musíte stavět modré kostky tak, aby jste dosáhli toho, že se dostanou ke zlatu a to se pak přes ně přesune ke žlutým kostkám. Ale pozor, v hracím poli se objevují také červené zlé kostky, kterých se nesmíte dotknout, jinak hra končí. V každé úrovni máte pouze omezený počet tahů, proto si musíte pečlivě rozmyslet, který tah uděláte jako první a pak následné.

Demologic 2: Level Pack
Demologic 2: Level Pack

V této zábavné hře je vaším úkolem v každé úrovni zbourat sloup tvárnic, aby jste se dostali do dalších úrovní. Každou další úrovni je to těžší a složitější, protože kostky, které musíte shodit jsou dál a dál a proto musíte vymyslet způsob jak na to.

Throw The Head
Throw The Head

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem hodit svou hlavu na postavičku, která jí chytne a připevní si jí na svůj krk. Zdá se to jednoduché, ale jednoduché to není, není totiž cílem prodce trefit postavičku, ale obloučkem hodit hlavu postavičce tak, aby přistála na ní, nikolik kolem ní jen prolítla!