Online hry online - Logické hry

Baví vás logické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete logické hry zahrát. Hrát logické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších logických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si logické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát logické hry. Zahrajte si logické hry a nebudete litovat. Logické hry jsou velmi zajímavé hry online. Logické hry můžete hrát online nebo si také můžete logické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Aliens Like Milk
Aliens Like Milk

V této hře ovládáte malého roztomilého vetřelce. Jedná se o logickou hru, ve které musíte odstraňovat předměty v hracím poli tak, aby jste rozpohybovali a dostali vetřelce až k jeho vesmírné lodi, ve které má zásoby mléka, po kterém touží. Pokud se vám to podaří, postoupíte do dalších úrovní.

Cut The Monster
Cut The Monster

V této originální zábavné logické hře je vaším úkolem sestřelit laserem všechna monstra, která máte v každé úrovni. Cílem hry je zasáhnout všechny díky odrazům a tak se dostat do dalších úrovní. Musíte přemýšlet a využít různých odrazů, aby jste dosáhli cíle.

Trollface Quest 3
Trollface Quest 3

V této zábavné kreslené hře si procvičíte svůj mozek. Cílem v každé úrovni je dostat se až na konec a tím přejít do dalších úrovní. Ve hře na vás čeká až dvacet úrovní se zapeklitými překážkami. Musíte klikat na trolla v autě, který musí projet až do cíle. Cestou ho může zasáhnout meteorit, nebo může nabourat a vybuchnout a proto musíte včas zastavit, odstranit překážky a dojet do cíle. Musíte se zamyslet v každé úrovni jak jí dokončit.

Flower Garden Escape
Flower Garden Escape

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem uniknout z květinové zahrady. Musíte prozkoumat celou zahradu, najít předměty, které by vám v útěku mohly pomoci a následně najít skulinu a utéci. Pokud se vám to podaří, zvítězíte. Chce to postřeh a důvtip a půl díla je hotovo.

Alligator Like Duck
Alligator Like Duck

V této zábavné logické hře je vaším úkolem odstraňovat bedny a další předměty tak, aby jste rozpohybovali aligátora a ten během pohybu sežral všechny kachny, nebo alespoň co nejvíce kachen. Pokud se mu podaří sežrat hlavní kachnu, postupujete do dalších složitějších úrovní, kde se budete muset pořádně zamyslet, jak vše udělat, aby se aligátor ke kachnám dostal.

Click Jump Level Pack
Click Jump Level Pack

V této zábavné logické hře je vaším úkolem ovládat černou kostku, kterou musíte v každé úrovni dostat mimo vymezený prostor, aby spadla do propadliště. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní. Každá další úroveň je složitější a je těžší kostku dostat dolů, protože na každou úroveň máte omezený počet kliků.

The Telekinetic Incident
The Telekinetic Incident

V této zábavné logické hře je vaším úkolem pohybovat předměty tak, aby jste si otevřeli cestu do cíle v každé úrovni. Musíte se zamyslet a propočítat všechny své kroky, aby vám žádný nechyběl. Cílem hry je dostat se do co nejvyšší úrovně.

Infinite Refraction
Infinite Refraction

V této zábavné logické hře je vaším úkolem spojovat základnu s vesmírnou lodí, aby se mohly nalodit mimozemšťané a odstartovat na misi. Laser ukazuje, kudy se mimozemšťané pohybují a vy musíte pomocí odkloňovačů nasměrovat tyto bytosti do vesmírné lodi. V každé úrovni musíte použít všechny odklonění a namířit mimozemšťany do lodi, aby jste se dostali do dalších úrovní.

panda swing math
panda swing math

V této logické matematické hře je vaším úkolem sebrat všechny bubliny od jednoho součtu čísla (například třikrát jedenáct atd.) Panda se pohybuje pomocí přískoků tak, že někde zapíchne hvězdici a následně se přitáhne a potom jí pustí a tak se pohybuje z místa, aby dosáhl na všechny součty čísel, které potřebuje. Vždy hledáte nejmenší součet číslel, který je ale ve výsledku víckrát.

Mochi Ninja
Mochi Ninja

V této zábavné logické hře je vaším úkolem nasměrovat malého ninju tak, aby se dostal až k nepříteli a udělal s ním krátký proces. Vše se ovládá pouze myší a je na vás a vaší strategii, jak se vám to podaří. Některé úrovně jsou jednoduché, ale většina je složitých a musíte začít více než jednou, aby jste úroveň zvládli. Cílem hry je v každé úrovni zabít nepřítele, aby jste se dostali do úrovně další.