Online hra dne
Online hry - Gangster vs Zombie II
Gangster vs Zombie II
Online hry online - Logické hry

Baví vás logické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete logické hry zahrát. Hrát logické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších logických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si logické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát logické hry. Zahrajte si logické hry a nebudete litovat. Logické hry jsou velmi zajímavé hry online. Logické hry můžete hrát online nebo si také můžete logické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Happy Christmas
Happy Christmas

Vyzkoušejte tuto spoj-3 hru s vánoční tématikou.

Circus Hidden Letters
Circus Hidden Letters

Najděte všechna skrytá písmena.

Daily Word Search
Daily Word Search

Umíte hledat slova? Tak hurá do toho ...

Quick Arithmetic
Quick Arithmetic

Jste dobří v matematice? Teď můžete ověřit své znalosti ...

Gorillaz Tiles
Gorillaz Tiles

Spojujte obrázky ve stylu Mahjongu. Zahrajte si zdarma Gorillaz Tiles.

Sudoku Killer
Sudoku Killer

Sudoku Killer online - co více dodat. Zahrajte si zdarma tuto verzi Sudoku. Killer sudoku (také zabiják su doku, sumdoku, sum dokoku, sumoku, addoku nebo samunamupure) je puzzle, které kombinuje prvky sudoku a kakuro. Navzdory názvu může být Killer Sudoku jednodušší než normální Sudoku, v závislosti na dovednostech řešitele v mentální aritmetice. Ty nejtěžší hry však mohou trvat hodiny ...

Sudoku náhodná hra
Sudoku náhodná hra

Sudoku náhodná hra obsahuje nepřeberné množství sudoku zdarma pro začátečníky i profesionály. Tato verze sudoku je online a nemusíte ji stahovat do počítače. Stačí kliknout a hrát. Předveďte své logické myšlení ... Hra umožňuje kontrolu v průběhu hry a také zobrazení řešení sudoku hry.

Hra barevné kuličky
Hra barevné kuličky

Barevné kuličky je logická hra, při které se střílí barevné kuličky. Barevné kuličky musíte střílet tak, abyste spojili vždy tři nebo více stejné barvy. Miřte a střílejte tak, abyste zlikvidovali co nejvíce barevných koulí -:)

Pixel Crush Mania
Pixel Crush Mania

Máte rádi retro hry? Tak vyzkoušejte tuto klasiku typu spoj 3. Spojujte stejné kameny a tak je likvidujte. Nasbírejte co nejvyšší skóre.

Mystic Mahjong Adventures
Mystic Mahjong Adventures

Zahrajte si mystický mahjong! Spojujte stejné kameny a odemykejte bonusy v této hře plné nekonečné zábavy!