Online hra dne
Online hry - Gangster vs Zombie II
Gangster vs Zombie II
Online hry online - Logické hry

Baví vás logické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete logické hry zahrát. Hrát logické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších logických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si logické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát logické hry. Zahrajte si logické hry a nebudete litovat. Logické hry jsou velmi zajímavé hry online. Logické hry můžete hrát online nebo si také můžete logické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Collapse It 2
Collapse It 2

V tomto pokračování zábavné logické hry je vaším úkolem uložit bombu vhodně tak, aby po explozi došlo k sesuvu baráků či staveb a ten sesuv zabil všechna monstra v dané úrovni. Musíte vybrat to správné místo, pokusů máte totiž jen omezený počet. Cílem hry je v každé úrovni zabít všechna monstra, aby jste se dostali do dalších úrovní.

jelly and frog
jelly and frog

V této zábavné logické hře je vaším úkolem pomocí balónků ovládat žabku v bublině, která se rozhodla, že chce vidět svět. V každé úrovni je vaším úkolem sesbírat všechny kvítky a dostat se až nad úroveň linky, aby jste postoupili do dalších úrovní. Musíte se zamyslet a použít vhodný balonek, protože jeden vás nadnáší a druhý zatěžuje, aby jste pohnuli žabkou. Cílem hry je postoupit do co nejvyšší úrovně.

Water Drop Adventure
Water Drop Adventure

V této zábavné hře je vaším úkolem sebrat hvězdičky a dostat se až k vodě s kapkou. Brání vám v tom různé překážky, které musíte vhodně odstranit tak, aby jste se k vodě dostali. Musíte se zamyslet, protože to není tak jednoduché jak to vypadá hlavně v pozdějších úrovních.

Orbox C
Orbox C

V této zábavné logické hře je vaším úkolem posouvat kostku v hracím poli tak, aby jste se vždy dostali až do cílového místa a tím i do dalších úrovní. Není to ale vůbec jednoduché, ale každá úroveň má řešení a vy jen musíte přijít na to jaké. Potíž je v tom, že kostka se nedá zastavit v půlce pohybu, ale vždy se zarazí o překážku, proto musíte pečlivě promyslet každý krok, aby jste dosáhli cíle.

Sheep Land
Sheep Land

V této zábavné logické vzdělávací hře je vaším úkolem počítat, kolik kterých ovcí prošlo na pastvu. Zkouší vás vlk, který si následně chce nějaké ovce odnést. Proto musíte pečlivě koukat a zodpovědět mu správně otázku a napsat na papír správné číslo. Pokud napíšete špatné, přicházíte o jednu ovečku. Cílem hry je dojít co nejdále a to tak, že budete psát samé správné odpovědi.

Feed the Animals
Feed the Animals

V této zábavné hře je vaším úkolem vystřelit z děla kouli, která rozpohybuje zvíře v každé úrovni a dostane ho až k potravě. Pokud se vám to podaří, postupujete dále, snažíte se o použití co nejmenšího počtu dělových koulí.

Ninja Twins
Ninja Twins

V této jednoduché logické hře je vaším úkolem dostat ninju do dveří, které vás přesunou do dalších úrovní. Zdá se to jednoduché, ale jednoduché to opravdu není. Protože v hracím poli máte ninji dva a nesmějí se setkat, proto musíte volit takovou cestu, aby se nepotkali, ale zároveň aby jeden z nich došel do cíle. Potíž je také v tom, že když se ninja rozběhne, tak se zastaví až o překážku, stisknete tlačítko doprava a oba běží doprava až dokud nenarazí na překážku a tak dále.

Match & Remove Level Pack
Match & Remove Level Pack

V této zábavné hře je vaším úkolem postupně odebírat geometrické předměty tak, aby jste je odebrali všechny z hracího pole. Potíž je v tom, že máte pouze omezený počet kliknutí. Proto je musíte odebírat tak, aby se postupně spojily různé barvy. Po následném kliknutí zmizí všechny geometrické předměty, které mají stejnou barvu a dotýkají se. Pokud se vám podaří odstranit všechny předměty z hracího pole, postupujete dále.

Hide Caesar Level Pack
Hide Caesar Level Pack

V této zábavné hře je vaším úkolem uchránit minci ceasara, aby jí nezasáhly střely, které padají z nebe. Musíte vhodně umístit zábrany a stříšky. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní.

Fanged Fun Players Pack
Fanged Fun Players Pack

V této jednoduché hře je vaším úkolem měnit čtverečky na kuličky a obráceně tak, aby zůstaly stát na zeleném podkladu. Není to vůbec jednoduché, ale o to je to zábavnější. Musíte rychle měnit kolečka na čtverce, aby vám neutelka mimo obrazovku a zůstala na zelených podkladech. Pokud se vám to podaří, postupujete dále.