Online hra dne
Online hry - Monstre 2
Monstre 2
Online hry online - Logické hry

Baví vás logické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete logické hry zahrát. Hrát logické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších logických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si logické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát logické hry. Zahrajte si logické hry a nebudete litovat. Logické hry jsou velmi zajímavé hry online. Logické hry můžete hrát online nebo si také můžete logické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Need Water
Need Water

V této zábavné kreslené hře je vaším úkolem přemýšlet a vymyslet cestu pro vodu tak, aby se dostala až ke konci hadice, která jí vyčerpá nahoru do továrny. Bez vody nemůže továrna pracovat. Není to ale tak jednoduché, jak to vypadá. V cestě vodnímu pramenu můžou stát překážky, kterých se nejprve musíte zbavit a až následně prohrabat cestu vodě, aby se dostala až k čerpadlu. Cílem hry je v každé úrovni načerpat potřebný dostatek vody, aby jste se dostali do dalších úrovní.

Cheese Barn
Cheese Barn

V této zábavné hře je myška hladová a vaším úkolem je vytvořit jí cestu za sýrem. Není to ale jednoduché, musíte vytvořit dráhu, kterou myška zdolá, popřemýšlet, co je potřeba zaslepit, aby mohla projít. Kam přesunout kostky, aby myška dokázala tyto překážky překonat a podobně. Jedná se o logickou hru, při které zapojíte své šedé kůry mozkové.

Release the Mooks 3
Release the Mooks 3

V této zábavné kreslené strategicko-logické fyzikální hře je vaším úkolem poskládat dané geometrické předměty na sebe tak, aby udržely věž a nespadly po určitý čas. Musíte je vhodně kombinovat a skládat, aby byla věž co nejstabilnější. Cílem hry je dostat se co nejdále s tím, že dále se dostanete až pokud je věž po určitou dobu stabilní.

Defend The Priest
Defend The Priest

V této zábavné hře je vaším úkolem uchránit kněze před katastrofou padajícího kamení. Máte deset vteřin, aby jste vymyseli úkryt pro kněze, který se musí před náletem kamení schovat. Pokud se vám to podaří a kněz přežije, postupujete do dalších úrovní. Cílem hry je dojít co nejdále.

Cheese Adventure
Cheese Adventure

V této zábavné hře je vaším úkolem pokořit všech dvacet úrovní. V každé úrovni musíte ovládat myšku, která sbírá sýr a dostane se až na konec, aby postoupila do dalších úrovní. Musíte zapojit mozek a ve vhodný okamžik rozbít bedny, aby myška dokázala zdolat překážky.

Dino Breat Away
Dino Breat Away

V této zábavné logické strategické hře je vaším úkolem v každé úrovni dostat malého dinosaura až do barevného místa, které je červí dírou, která ho přesune do dalších úrovní. Není to ale tak jednoduché, jak se zdá, musíte zapojit mozek a vymyslet, jak překonat různé překážky, aby jste dosáhli cíle.

Protect Tommy
Protect Tommy

V této jednoduché logické hře je vaším úkolem rozmístit předměty kolem postavičky Tommyho co nejrychleji a nejpřesněji tak, aby se k němu po spuštění hry zlí kluci nedostali. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších složitějších úrovní. Cílem hry je postoupit co nejdále a nahrát co nejvyšší skóre.

Mushbits 2
Mushbits 2

V této zábavné logické hře je vaším úkolem pomoci králíkům dostat se v každé úrovni až k houbičkám. Problém je v tom, že modrý králík může skákat pouze po modrých deskách a růžový králík po růžových a proto se musíte logicky zamyslet a naplánovat jejich cestu tak, aby do cíle doskákali. Když růžový králík skočí na růžovou desku a následně jí opustí, změní tato deska barvu na modrou a obráceně a tak si králíčci vzájemně mohou vytvářet cestu. Každou další úrovní je to složitější a musíte se pořádně zamyslet, ale každá úroveň má řešení. Cílem je nakrmit v každé úrovni oba králíky, aby jste se dostali dále.

Champy tales: long way home
Champy tales: long way home

V této jednoduché logické hře je vaším úkolem přesouvat křečka po hracím poli tak, aby se dostal do cílového místa. Přesouvat můžete trávu, nebo hlínu. Snažíte se přesunout křečka do cílového místa s použitím co nejmenšího počtu tahů. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní.

JECT
JECT

V této zábavné logické hře je vaším úkolem odrazit kuličku v každé úrovni tak, aby se dostala až do cílového místa. Vše ovládáte myši, musíte namířit kuličku tak, aby se dostala do kruhu, pokud se vám to podaří, postoupíte do dalších úrovní. Ve hře je důležitá fyzika, kulička má nějakou váhu a s tou musíte počítat.