Online hry online - Logické hry

Baví vás logické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete logické hry zahrát. Hrát logické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších logických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si logické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát logické hry. Zahrajte si logické hry a nebudete litovat. Logické hry jsou velmi zajímavé hry online. Logické hry můžete hrát online nebo si také můžete logické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Slime in Wonderland
Slime in Wonderland

V této jednoduché zábavné hře je vaším úkolem ovládat slizí bratry, kteří se musí dostat v každé úrovni až do cílového místa, kterým je tajemný portál. Ten je poté přenese do dalších úrovní. Cestou se snaží posbírat co nejvíce předmětů a musí se vymotat z bludiště a najít poratál. Bludiště skýtá pár nástrah, kterým se musí vyhnout, aby zdárně dokončili úroveň.

Fire!!!
Fire!!!

V této jednoduché kreslené návykové hře je vaším úkolem v každé úrovni zapálit ohníčky. Není to ale jednoduché, protože máte pouze omezený počet kliknutí v každé úrovni a tak si musíte pořádně promyslet každý tah, aby jste dokázali úroveň dokončit. Cílem hry je rozdělat všechny ohně, aby jste se dostali dále a dokončit všechny úrovně.

Ball Rolling 3
Ball Rolling 3

V této zábavné fyzikální hře je vaším úkolem dostat míček do sklenice, aby jste se dostali do dalších úrovní. Potíž je v tom, že mezi míčkem a sklenicí je několik nástreh. Vy máte tužku a musíte dokreslit různé plošinky a mosty, přes které se míček dostane, aby došel v pořádku do sklenice. Také musíte vytvořit větší kuličku, nebo jiný obrazec, který spadne na míček a rozpohybuje ho správným směrem. Pokud se vám podaří, dostat míček do skleněné nádoby, postoupíte do dalších úrovní. Cílem hry je postoupit co nejdále.

You Have One Box
You Have One Box

V této zábavné logické hře je vaším úkolem posouvat myší krabici tak, aby jste postavičce uvolnili cestu za únikem z každé úrovně. Musíte krabici přesunout na správné místo, aby jste stiskli tlačítko a otevřeli část průchodu a postupně tak otevřeli všechny a postavička prošla až k východu. Následně musíte k východu dostat taky krabici. Čím vyšší úroveň, tím složitější hra je, ale o to zábavnější.

Egg Brothers
Egg Brothers

V této zábavné logické hře je vaším úkolem nasměrovat správně vajíčko a následně přeskákat přes všechny překážky, aby jste se dostali až do cílových dveří v každé úrovni. Pokud to dokážete, postoupíte do dalších úrovní. Cestou se snažíte posbírat co nejvíce zlatých mincí pro co nejvyšší skóre. Cílem hry je dostat se co nejdále a nahrát co nejvyšší skóre.

Totems Awakening 2
Totems Awakening 2

V této zábavné hře je vaším úkolem pomocí kamenů a nahrávek mezi domorodci trefit v každé úrovni totem. Není to jednoduché, ale o to je to zábavnější. V některých úrovních musíte překonat také různé překážky, než se k totemu dostanete. Cílem hry je v každé úrovni trefit totem, aby jste se dostali do dalších úrovní.

4bidden Words
4bidden Words

V této zábavné hře je vaším úkolem najít slovo, které splňuje všechny podmínky z nabízených slov. Hledáte synonymum, které když napíšete, tak může patřit ke všem nabízeným slovům. Jedná se o logickou deskovou hru, která nadchne všechny náročné hráče.

Huantar
Huantar

V této logické hře je vaším úkolem v každé úrovni přesunout kuličku do otvoru, aby jste se dostali dále. Není to ale tak jednoduché, jak to vypadá v první úrovni. V bludišti jsou překážky a vy také máte omezený počet tahů a tak musíte vymyslet, jak nejlépe kuličku dostat do otvoru. Cílem hry je dostat se do co nejvyššší úrovně.

Space Crystals
Space Crystals

Vaším úkolem v této logické hře je aktivovat všechny krystaly té samé barvy. Měníte barvu lodi, aby jste aktivovali všechny krystaly v hracím poli. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní. Cílem hry je dostat se co nejdále.

Magic Idols
Magic Idols

V této jednoduché hře je vaším úkolem v každé úrovni aktivovat magický totem. Toho dosáhnete tím, že ho přesunete pomocí opice na svítící místo. Pokud se vám to podaří, postupujete do dalších úrovní. Snažíte se k tomu použít co nejmenší počet tahů pro co nejvíce bodů.