Online hra dne
Online hry - Gangster vs Zombie II
Gangster vs Zombie II
Online hry online - Logické hry

Baví vás logické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete logické hry zahrát. Hrát logické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších logických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si logické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát logické hry. Zahrajte si logické hry a nebudete litovat. Logické hry jsou velmi zajímavé hry online. Logické hry můžete hrát online nebo si také můžete logické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Rox Rock Ball
Rox Rock Ball

V této zábavné logické hře je vaším úkolem zničit kamenné míče a tím se dostat do další úrovně. Míč se může pohybovat a dostat pouze k jinému kamenému míče a to cestou rovně. Nemůžete jít šikmo ani zatáčet. To dělá hru složitější a musíte se zamyslet, jak vše provedete.

Rolling Fall 3
Rolling Fall 3

V této jednoduché fyzické logické hře je vaším úkolem vytvořit řetězovou reakci, díky které předměty a koule srazí všechny zombies mimo obrazovku. Klikáte na řetězy, které rozpohybují přdměty, které následně vytlačí zombie pryč.

Yummy Panda
Yummy Panda

V této jednoduché kreslené hře musíte interaktivně upravit prostředí tak, aby jste dokázali rozpohybovat pandu, který se musí skutálet z místa, kde se objevil až ke kořisti. Tím se dostanete do dalších úrovní.

Home Sheep Home
Home Sheep Home

V této jednoduché kreslené hře je vaším úkolem ovládat tři ovečky, které musíte dostat až do cíle v každé úrovni. Snažíte se vždy překonat všechny překážky, aby jste se dostali do dalších úrovní.

Jump Sequence
Jump Sequence

V této zábavné logické hře je vaším úkolem otáčet předměty tak, aby jste chytli kuličku, která se teleportuje a následně vystřelí do cíle. Cílem hry je v každé úrovni dostat kuličku až k cíli. Musíte najít vhodné řešení, aby jste toho dosáhli.

Red Menace Players Pack
Red Menace Players Pack

V této jednoduché hře je vaším úkolem odebírat jednotlivé překážky tak, aby jste dostali předměty na plošinu dole. Musíte vhodně odebrat předměty, aby jste vytvořili cestu pro ně a zároveň barikády, aby předměty nespadly mimo obrazovku.

Hide Caesar Player Pack 2
Hide Caesar Player Pack 2

V této jednoduché hře je vaším úkolem v každé úrovni ochránit císařské zlato před kameny, které padají z nebe. Musíte vhodně položit stříšku a také zabránit zlatu, aby se dostalo k ostnatým kolům a také aby sklouzlo mimo obrazovku. To vše musíte zvládnout, než kolem letí pták, který sype kamení. Pokud se vám to podaří, postupujete dále.

Ultimate Ninja
Ultimate Ninja

V této jednoduché hře je vaším úkolem ovládat myší malého ninju, který musí popřemýšlet, vytvořit si cestu a následně jí projít a cestou zabít nepřátele, kteří se vám připletou do cesty.

Hit the Troll Players Pack
Hit the Troll Players Pack

V této zábavné deskové logické hře je vaším úkolem hodit míč a bomby tak, aby jste shodili krabice ze stojanu a ty padly mimo obrazovku. Pokud se vám to podaří, postupujete dále. Pokud ne, hra končí.

Dummy Crusher 2
Dummy Crusher 2

V této jednoduché akční hře je vaším úkolem v každé úrovni rozbít všechny předměty nebo roboty, aby jste se dostali do dalších úrovni. V některých úrovních musíte shazovat závaží, v některých úrovních musíte vybírat místo, kam se dostane smrtka, který kosou roboty rozbije. Cílem je zničit všechno v co nejkratším čase!