Online hra dne
Online hry - Gangster vs Zombie II
Gangster vs Zombie II
Online hry online - Logické hry

Baví vás logické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete logické hry zahrát. Hrát logické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších logických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si logické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát logické hry. Zahrajte si logické hry a nebudete litovat. Logické hry jsou velmi zajímavé hry online. Logické hry můžete hrát online nebo si také můžete logické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

The Sky Sheep
The Sky Sheep

Jste pastýř a žijete na létajícím ostrově. Nedávno jste zakoupili nový vůz. Nyní musíte rychle shromáždit všechny ovce a vrátit je jejich majitelům. Buďte opatrní! Zde žijí i draci!

Rebuild Chile
Rebuild Chile

Pomozte dětem z Chile postiženým zemětřesením a tsunami. Odvážejte buldorezem odpad z postižených míst. Pomáhat vám bude také vrtulník, ale není zrovna nejlevnšjí ...

Youda Legend: The Golden Bird of Paradise
Youda Legend: The Golden Bird of Paradise

Jste připraveni na nové dobrodružství a objetujete své prázdniny hledání záhad a odkrývání pravdy o další legendě? Vydejte se do tropického ráje. Všechno vypadá nádherně a mírumilovně, ale nedejte se zmýlit. Rozhodně na vás nečekají jen koktaily na pláži. Džungle skrývá záhady, o kterých nemáte ani tušení. Je na čase objevit zlatého ptáka v ráji a jeho speciální sílu.

Isoball
Isoball

V této logické hře musíte postavit trasu pro míč tak, aby se dokutálel do díry. Čím méně stavebních prvků použijete a čím rychleji je postavíte, tím více bodů získáte. Připraveno je více jak dvacet kol a pět bonusových.

Rubber Room
Rubber Room

Rozsvěcujte lampy s co nejmenším počtem výstřelů žárovek. Sbírejte bonusy tak, že do nich žárovky cestou narazí.

RIFT
RIFT

V této logické hře se stanete robotem a musíte nosit koláče pro svého mlsného šéfa. Nebude to ale snadné, cestou bude čekat mnoho překážek.

Dr. Stone Age
Dr. Stone Age

Dr.Stone Age je logická hra, kde musíte použít různé pomůcky a udělátka tak, aby jste zabili divokého kance.

Way of an Idea
Way of an Idea

Tato hra je inspirována učebnou fyziky. Máte k dispozici tabuli a musíte křídou dokreslit trasu tak, aby jablko padlo na hlavu.

Clockwords: Prelude
Clockwords: Prelude

V této hře se dostanete do viktoriánského Londýna. Pokud si chcete procvičit angličtinu, tak tato hra je právě pro vás. Jste vědec, který vymyslel plány na záhadný stroj využívající sílu jazyka. Laboratoř je infiltrována mechanickými brouky, kteří chtějí ukást vaše tajemství.

Little Wheel
Little Wheel

Svět byl plný robotů. Všechno bylo skvělé. Jedno dne při opravě hlavního generátoru došlo k poruše. Svět se ocitl bez elektrické energie. Žádná energie, žádný život. Až po 10ti tisících letech udeřil do jednoho robota blesk ... Zachraňte roboty a nahoďte