Online hry online - Logické hry

Baví vás logické hry? Pokud ano, tak si u nás můžete logické hry zahrát. Hrát logické hry vám může přinést mnoho zábavy. Připravujeme pro vás mnoho dalších logických her.Pokud se v práci nudíte zahrajte si logické hry. A pokud se nudíte doma, tak si také můžete zahrát logické hry. Zahrajte si logické hry a nebudete litovat. Logické hry jsou velmi zajímavé hry online. Logické hry můžete hrát online nebo si také můžete logické hry stáhnout do vašeho počítače a nemusíte být online.

Online hry zdarma

Nejnovější online hry zdarma

Ghost Castle
Ghost Castle

Malá holčička nedávala pozor při prohlídce zámku a ztratila. Teď se musí dostat ven a cestu ji budou znepříjemňovat duchové. Pomůžete jí na její dlouhé cestě?

Super D
Super D

Zkuste se proskákákat a prokutálet až na vrcholek věže. Zabíjejte nepřátele, sbírejte přeměty a kutálejte se dál a dál ...

StoneAge Sam 2: Ice Age
StoneAge Sam 2: Ice Age

V prvním díle jste Samovi z doby kamenné zapálit první oheň, vyrobit první nástroj, ulovit zvíře, zbalit ženskou a starat se o rodinu ... Nyní přichází doba ledová a Sam se musí postarat o svou rodinu.

Under Construction
Under Construction

Protrénujte si mozek a vyzkoušejte tuto hru podobnou tetrisu. Poskládejte všechny cihly přijíždějící na dopravníku a postavte novou budovu.

Iron Works
Iron Works

Zkuste vystřelovat barevné koule tak, aby jste pospojovali koule stejné barvy, které pak zmizí.

StoneAge Sam
StoneAge Sam

Pomozte Samovi z doby kamenné zapálit první oheň, vyrobit první nástroj, ulovit zvíře, zbalit ženskou a starat se o rodinu ...

Mahjong
Mahjong

Mahjong je velmi stará logická hra. Cílem je odstranit všechny dvojice kamenů, které však nesmějí být blokovány.

Labyrinth
Labyrinth

Můžete uletět z labyrintu ve své raketě? Ale ano, můžete. Spěchejte, ale pozor ať nenabouráte. Cestou sbírejte drahokamy ...

Tetris
Tetris

Zahrajte si teris a skládejte padající cihly tak, aby byl vyplněn vždy celý řádek.

Rickshaw Jam
Rickshaw Jam

Na parkoviště byl najat nový zaměstnanec a musí přeparkovat vozidla tak, aby rikša mohla vyjet. Pomozte mu to udělat nejmenším počtem přeparkování a v nejkratším čase.